O dealerství

Autosalon Kromexim spol. s r.o.
autorizovaný koncesionář Renault a Dacia

V roce 1998 společnost Autosalon Kromexim spol. s r.o. získala dealerství osobních a užitkových automobilů značky RENAULT a jako Renault partner otevřela svou provozovnu v Kroměříži.

Po úspěšném vykročení na automobilový trh v kroměřížském regionu a s přibývajícím počtem klientů vyvstala otázka zvýšení kapacity servisních a prodejních prostorů. Získání statutu koncesionář Renault v lednu 2005 umožnilo budování nového autosalonu ve Zlíně a pokračovalo rozšiřování služeb o novou klempírnu, lakovnu, pneuservis a Centrum užitkových vozů, zaměřené na představení ucelené výrobní řady v tomto segmentu.

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak i při následném servisu vozů, si společnost Autosalon Kromexim spol. s r.o. udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s. Tato hodnocení jsou vypracována na základě ohlasů Vás, našich zákazníků. V lednu 2005 společnost Kromexim Kroměříž spol. s r.o. získal certifikát ISO 9001:2000.

Všechna tato ocenění jsou pro pracovníky společnosti Kromexim Kroměříž spol. s r.o. zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování svých znalostí a dovedností ve prospěch Vás a Vašich přání.

Prodáváme vozy značek